czwartek, 28 marca 2013

WOLNE!!!

W końcu pierwszy dzień ferii wielkanocnych! W kuchni unosi się woń bigosu, który bardzo lubię (ale smród podczas gotowania to już nie), razem z mamą (tata w pracy) robiłam wiosenne porządki i strasznie zdziwiłam się, ile ja mam gratów. Teraz sobie beztrosko leniuchuję i nie myślę o nauce. Pewnie nie będziemy z mamą jeść "normalnego" obiadu, tylko pójdziemy zjeść jakiś fast food. No cóż, czasami można sobie pozwolić na niezdrowe żarcie. Bywają momenty, kiedy brzydzą mnie obrazy tłustych hamburgerów z tajemniczym (i dobrze- nie chciałabym go znać) składem, ale czasem lubię zjeść coś takiego. Wy też pewnie tak macie, co? Ja najbardziej lubię pizzę i hamburgery, ale najbardziej takie prawdziwe, normalnie robione- moja mama kiedyś zrobiła takie "domowe" i były pyszne:-)
No dobra, koniec o jedzeniu! Chciałam bardzo podziękować osobom, które ostatnio komentowały bloga. Strasznie miłe te komentarze i aż mi się zrobiło ciepło na sercu. Emi, Wiiiikiiii i Ala Ch- dzięki, wasze blogi też będę komentować.
Na blogu pojawiła się ankieta "Jak spędzasz Wielkanoc?" Jeśli o mnie chodzi, spędzam jak najbardziej rodzinnie, przy okazji obżerając się równo (no co, Wielkanoc jest raz w roku!) i wykorzystywać wolny czas na czytanie książek i pisanie. O szkole nie myślę. Jutro przychodzą do mnie koleżanki, na malowanie jajek. Bardzo lubię to robić- w sobotę też będę malować, ale z rodzicami. Mam nadzieję, że wasze święta będą spędzone w atmosferze miłości, ciepła i szczęścia.
Pozdrawiam,
P.

2 komentarze:

  1. Tak wreszcie WOLNE ^^ I ja też tak mam z tłustym jedzeniem.
    http://niezapisanakartka.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. A ja tam lubię fast foody i już :)

    http://seranity-mitty.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń