O blogu

Witaj, zbłąkany przybyszu!


A więc zawędrowałeś do mojego skromnego przybytku! Cieszy mnie to niezmiernie. Mało tego, postanowiłeś wejść w tę zakładkę, a więc prawdopodobnie nie planujesz natychmiastowego odwrotu, może nawet chcesz zostać na dłużej. Bardzo mi miło! Usiądź wygodnie, weź filiżankę herbaty i poczuj się jak w domu.
Taki zwyczajny blog to miks zainteresowań, obsesji, opinii, opowiadań i tematów okołokulturalnych. To wpisy z przymrużeniem oka. Radosna tfurczość literacka w postaci miniaturek i opowiadań. Trochę prób uwiecznienia rzeczywistości za pomocą aparatu. Historie z życia wzięte. Zachwyty i żale po książkach, omawianie bohaterów i schematów, blogowe zabawy literackie i inne rzeczy związane z literaturą. Wrażenia po filmach i serialach. Masa kultury. Mnóstwo ukochanej muzyki i specyficznego poczucia humoru.

Zapraszam w moje skromne, takie zwyczajne progi!


4 komentarze:

 1. No halo, prawie dwa tygodnie bez "tfurczości"!

  Nie spać, blogować, ZPIE^DALAĆ! ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Reklama na moim blogu już dodana! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj Pola! Tak, tutaj Blue z bloga ,,Świat bez muzyki to świat bez uczuć'', nie chciałam chamsko dodawać reklamy pod postami- sama tego strasznie nie lubię- ale... hmm jako że no zamknęłam blog na dwa lata prawie że to postanowiłam wrócić i jeśli nadal jesteś zainteresowana czytaniem moich wypocin, to serdecznie zapraszam. Ne wiedziałam za bardzo gdzie to dodać, więc jeśli ci ten komentarz nie pasuje, to nie obrażę się za jego usunięcie. Przepraszam jeszcze raz jak coś i pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń