O autorceCzytelniczka, literatka, uczennica, człowiek. Nałogowo tworzy opowieści i zanurza się w fikcji. Uwielbia mitologie i baśnie, muzykę, ironię, zapach morza, lasu i cynamonu, długie spacery, stare miasta, XIX wiek, dobre filmy, rozkloszowane sukienki i jedzenie. Lubi książki z pożółkłymi stronami, ładną architekturę i kwiaty. Czyta prozę i poezję. Zachwyca się obrazami, fotografiami i starymi kamienicami. Robi zdjęcia, amatorsko, acz entuzjastycznie. Uzależniona od książek i herbaty. Nałogowo buja w obłokach i stanowczo zbyt często traci kontakt z rzeczywistością. Trochę nieśmiała, chociaż miewa przypływy odwagi. Idealistka, marzycielka, wrażliwiec. Jedną nogą wciąż w innych światach. Właścicielka pewnego kameralnego kąta w Internecie.Kontakt: polab2@tlen.pl

Ta zakładka stale przechodzi przemiany, więc niektórzy mogą się zdziwić, że jest zupełnie inaczej, niż było. Autorka się zmienia, to i podstrona o niej takoż.


16 komentarzy:

 1. Jak świetnie siebie opisałaś ;) fantastyczny blog!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 2. Ale fajnie opisane, bardzo mi się spodobały te określenia " ciężki fach uczennicy". "Zakochana (ale nie wie, czy ze wzajemnością) w pewnym grubym, pręgowanym kocie o imieniu Leon" - Fajnie napisane. Myślę, że jakbyśmy mieszkały w tym samym mieście to byłybyśmy przyjaciółkami. Ja nie potrafię siebie opisywać jestem zbyt skromna, ale skrycie wierzę, że piszę tak dobrze jak ty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piszesz, piszesz. Uwierz w siebie:-)
   Też myślę, że polubiłybyśmy się, gdybyśmy znały się osobiście. A tak w ogóle,to nazywasz się podobnie do mojej koleżanki z klasy-też Julia i też Cz. Taka ciekawostka:-)

   Usuń
  2. Nie nazywam się Cz. - coś tam Mamy w klasie dwie Julie - Białą i Czarną. Ja mam ciemna karnację - prawie mulatka, a ona biała jak mleko i żeby nie mówić zawsze nazwiska jest Biała i Czarna :)
   Więc z sąd to Cz.

   Usuń
 3. Fajnie, opisane, a jeśli można zapytać ile masz lat? Oczywiście jak nie chcesz, nie musisz odpowiadać, jestem po prostu bardzo ciekawska, nie miej mi tego za złe :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lat mam 11 i idę do szóstej klasy:-)

   Usuń
  2. Ja tak samo idę szóstej, tylko skoczyłam już 12 lat, ale dopiero niecały miesiąc temu :)

   Usuń
  3. a ja do trzeciej

   Usuń
  4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  5. gimnazjum :)

   Usuń
 4. Opisałaś całą siebie:):)

  OdpowiedzUsuń
 5. świetny opis :D bardzo pomysłowy ;)
  zapraszam do mnie :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny opis :) Bardzo pozytywny :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Aż mnie duma rozpiera, iż tak znana osoba (pamiętam skądś ten blog. Kiedyś na niego wszedłem!) weszła na mój blog i przeczytała me dwa opowiadania. Jej! :D

  OdpowiedzUsuń