niedziela, 3 lutego 2013

Linkowy post

Podaję linki do moich ukochanych gier, w które mogę długo grać i robię to bardzo często. Owszem, wiele ludzi może powiedzieć, że to: dziecinne, nudne, okropne, głupie... Cóż, one mi się podobają. A oto linki:
http://gry-online.poszkole.pl/zagraj,625_sandwich_stacker,15491.html- gra polegająca na robieniu kanapek. Moim skromnym zdaniem fajna i zabawna, mimo że trochę dziecinna. No cóż, o gustach się nie dyskutuje- mi się ta gra podoba.
http://gry-online.poszkole.pl/zagraj,Mahjongg_Alchemy,100168.html- logiczna gra, którą osobiście uwielbiam. Cała moja rodzina w to gra lub grała. Trening dla szarych komórek i... po prostu rozrywka:-)
http://www.gry.pl/gra/Owoce-samuraja.html- jedna z moich ulubionych gier. Przecinasz swoim samurajskim mieczem latające owoce. Brzmi banalnie? Otóż owoców jest mnóstwo, a przeszkody mnożą się i mnożą... Polecam:-)
http://www.ubieranki.eu/gry.php?id=52319- znajdźcie grę "Ślubne perypetie". Jest to zdecydowania gra dla dziewczyn. Musisz zarobić kasę, by zorganizować idealny ślub. Ja tylko raz doszłam do końca...
Na razie tyle.
Narka,
POLA

1 komentarz:

  1. E tam, takie gierki są w porządku. Gorzej z tymi z tysiącem misji do wykonania, które zamiast relaksować, doprowadzają do irytacji i wkurzenia. Od czasu do czasu trzeba się odmóżdżyć, jak to powiadają xD

    OdpowiedzUsuń